Cífer- BHA Bratislava 30:30 /17:13/

Úvodné kolo nadstavbovej časti sme si predstavovali inak, ale bolo to však z našej strany o nepredstaviteľnom premárnení víťazstva v posledných sekundách stretnutia. Ani raz sme v stretnutí neprehrávali a významnú časť stretnutia sme pohodlne viedli o 4-5 gólov. Prvé varovanie prišlo 10 minút pred koncom stretnutia keď bol rozdiel o 1 gól ,ale opäť sme sa pozviechali a 5 minút pred záverom sme viedli o 4 góly /30:26/ a napriek tomu do konca skóroval už len súper.
Možná príčina? Určité uspokojenie, veď sme nastúpili v najsilnejšej zostave s našimi odchovancami z Hlohovca, ba výboru sa podarilo vybaviť prestup hráča zo Srbska/Strahinja Govedarica/.
Hrali sme príliš staticky, chýbalo nasadenie, túžba po víťazstve a ak v rozhodujúcich momentoch zlyhala streľba /5 náskokov 2 nepremenené 7m hohody/ a obrana sa nevyznamenala, sklamanie sa dostavilo. Najužitočnejší hráči stretnutia Rakús a Govedarica.
Góly : Rakús 7, Hajko 5, Šramel 5, Križan 5, Govedarica 5, Gbelec 2, Medový 1