Vonkajšie športové ihrisko Sokol Cífer
Muži

Zápis stretnutia

Cífer  -Stupava   17.4.2016   24:29  (11:14)

Slnečná nedeľa a my sme konečne mohli privítať na vonkajšom ihrisku súpera zo Stupavy. Súperovi ďakujeme za jeho zhovievavosť, nakoľko sa nedali použiť šatne v areáli. Zápas začal  no naši hráči to zaregistrovali až po troch minútach a to sme prehrávali 0:4. Náskok súpera sme však dokázali stiahnuť no zasa sme skôr odišli skôr na prestávku. V posledných dvoch minútach sme dostali 3 góly a polčas prehrali 11:14. Ale hrala sa pekná hádzaná. Druhý polčas už nebol taký napínavý a kvalita súpera sa prejavila v taktickej vyspelosti. Zabral keď bolo treba a zaslúžene vyhral. Dnešný zápas  odchytal hráč z poľa Miro Popluhár a on určite nebol príčinou prehry. V poli to išlo veteránovi Lubovi Lovásovi (6Gólov).