Majstrovstvá Slovenskej republiky

Majstrovstvá Slovenskej republiky i za účasti TJ SOKOL CÍFER

Boje o majstrovský titul SR v kategórii starších žiakov ročník 2015/2016 začnú v Prešove 10.6-12.6.2016 v ŠH Nábrežná Prešov.

Zúčastnia sa ich družstvá:
HK Kúpele Bojnice
TJ Sokol Cífer
MHáK Martin
HK Slavoj Trebišov
ŠKP Bratislava
HK AGRO Topoľčany
TJ Slovan Modra
Tatran Prešov

Družstvo na MR tvoria hráči/sú uvedení v zozname družstva/   s výnimkou  D. Baranovej. Pribudne ml. žiak Tomáš Plesko , ktorý si účasť vyslúžil svojimi výkonmi v družstve ml. žiakov. Výbor TJ teší úspech tohto družstva ,ktorému  v tomto roku, ale hlavne v minulom rok vytváral podmienky pre jeho výkonnostný rast a to účasťou  na prestížnych turnajov /Praha, Polanka a Vesprém/.Turnaj absolvovali i tohto roku v Stupave . Taktiež účasť v Považskej lige prispel k tomu, že družstvo malo možnosť stretávať sa s vyspelými družstvami z trenčianskeho a žilinského kraja. /Martin, Bojnice ,Pov. Bystrica K.N. Mesto/.
Výbor oceňuje prístup celého družstva  k tréningom i majstrovským stretnutiam, ktoré s veľkým  zanietením a odbornosťou vedie  tréner Ivan Kovačócy.
Výbor chce poďakovať  všetkým ,ktorí  podľa možností prispievajú a umožňujú hráčom našej TJ udržať krok s vyspelými družstvami a to najmä OÚ, fy KRINO, Bowling –bar , Tenis cafe,ale i tým  čo nechcú byť menovaní  a predovšetkým rodičom hráčov.
Družstvo rešpektujúc výkonnosť zúčastnených družstiev a ich možnosť výberu ,chce odviesť obetavý  výkon  s plným nasadením s vierou, že sa nezrania kľúčoví hráči.

Časový rozpis turnaja M­SR 2016

Propozície k Majstrovstvám Slovenska Staršieho žiactva

Počas turnaja si bude možné zakúpiť aj tričká ako pamiatku na majstrovstva starších žiakov v cene 7€.

tricko-MS_starsi_ziaci