2.ročník turnaja minihádzanej Cífer 2018

Krásne podujatie ktoré prebiehalo v priateľskej atmosfére za účasti rodičov nielen z Cífera, ale organizátorov potešil záujem rodičov zúčastnených družstiev. Turnaja sa zúčastnilo 8 družstiev s počtom hráčov 66.

Pochvalu za zorganizovanie tohoto podujatia si zaslúžia tréneri prípravok p. učiteľ Peter Baron , tréner Juraj Šramel ale i vedúca družstva ml. žiačok Stanka Ošťadálová, ktorá s niektorými hráčkami z družstva sa starala o chod časomiery, záznamov zo stretnutí a vyhodnotenia výsledkov. Rozhodovanie stretnutí bola zverená sestrám Jablončíkovým.
Pochvala by nebola úplná ak by sme si nevšimli rodičov ,ktorí sa starali o občerstvenie účastníkov a vytvárali pozitívnu atmosféru tohto vydareného podujatia. Organizátori chcú poďakovať i tým rodičom ktorí sa zúčastnili podujatia a tiež tým, ktorí prispeli sponzorskými darmi pre občerstvenie a spomienkové balíčky , ktoré boli každému družstvu odovzdané spolu s cenami.

Družstvá boli zoradené do 2-och skupín , kde hrali každý s každým. Prvé 2 družstvá v skupinách hrali semifinále . Po semifinálových stretnutiach si zahrali družstvá z dolnej časti tabuliek o umiestnenie v turnaji a záverečné stretnutia boli o me dailové 3. miesto a finálové stretnutie.

Záverečný akt odovzdávania cien a diplomov urobil p. učiteľ Baron, ktorý poďakoval účastníkom za čistú hru a zaželal im veľa športových úspechov a vytrvalosti pri hádzanej.Víťazné družstvá na 1-3. mieste ocenili pohármi, diplomami a medailami. Každé družstvo dostalo diplom a už spomínané spomienkové balíčky.

Víťazom sa stalo družstvo HK Kúpele Bojnice, ktoré malo najlepšieho brankára /Eduard Carolan/ i najlepšieho hráča /Matúš Sivák/. Najlepšou streľkyňou turnaja bola Laura Koňušková/ 29gólov/z družstva dievčat MŠK Čadca. Naše družstvá pre chorobu nenastúpili v najsilnejších zostavách. Účasť v semifinálovej skupine im zobral gól v záverečných sekundách stretnutia základnej skupiny s MŠK Čadca. Najlepším strelcom družstva Cífer B bol Michal Klinko / 10 gólov/a z družstva Cífer A Patrícia Kollárová 12/gólov./

Tabuľka Turnaja

Por. Názov družstva Skore Body