1. Liga
Sokol Cífer
Dom Športu Bratislava

Zápis stretnutia

Viedli sme celý zápas. Max . nervák až do konca zavŕšený našim zaslúženým víťazstvom . Oduševnený výkon každého jednotlivca, spolupráca , vzájomná podpora boli kľúčovými vlastnosťami v tomto víťaznom zápase. Treba pochváliť aj trénera za geniálny ťah s výmenou strednej spojky za krídlo ( Čepec- Šramel ). Bol to zápas týchto dvoch mužov. 3 krát chvála.
Výhru sme venovali našim dvom čerstvým 50 tnikom. Dušanovi Cajovi ( 5.10) dnes už bývalému  správcovi a  duši cíferskej športovej haly. (Takto sa mu poďakoval za roky obetavej práce p.starosta.)
a trénerovi Igorovi Žáčikovi (17.10 ), ktorý bez nároku na odmenu odovzdáva v prospech hádzanej v Cíferi veľký kus obetavej práce. Myslím ,že bez obetavosti a zanietenia takýchto ľudí by sme šport v dnešných ťažkých časoch ťažko udržali.

Ďakujeme a želáme obom veľa športových aj osobných úspechov

VD Stanislav Olos