Zimná príprava hádzanárskych družstiev TJ Sokol Cífer

Družstvo mužov:

Postavenie v tabuľke 5. miesto, je výborné, ale do konca základnej časti súťaže ostávajú ešte 2 stretnutia ktoré , rozhodnú o definitívnom postavení v tabuľke. Treba vedieť, že ostávajú stretnutia s družstvami z hornej časti tabuľky. Do Martina odchádzajú 17.2.2018 a na domácom ihrisku sa stretnú  s Piešťanmi 24.2 2018 v sobotu o 13 hodine.

V boji o postup do baráže do extraligy rozhodnú v nadstavbe družstvá umiestnené na 1-4. mieste  a o poradí v konečnom poradí rozhodnú v nadstavbe družstvá  umiestnené na 5.-8. mieste. Stretnutia nadstavby začínajú 17.3.2018.

Úsilie a o lepšie postavenie v tabuľke  je sťažené slabšou návštevou tréningov čo je dané pracovným zatriedením hráčov ako i úrazmi klúčových hráčov /Čepec, Šramel/

Družstvo dorastu:

Skončilo po jesennej časti s rovnakým počtom bodov ako vedúce družstvo Bojníc na 2. mieste. Intenzívne sa pripravuje pod vedením trénera Ivana Kovačócyho s predsavzatím zopakovať vlaňajšie víťazstvo v 2. lige dorastu. Pre skvalitnenie prípravy výbor povolil účasť na prestížnom medzinárodnom turnaji v Prahe / Veľkonočné prázdniny./

Družstvo st. žiakov:

S minimálnym počtom hráčov ,ktorým na výnimku pomáhajú i dievčatá sa pohybuje v dolnej časti tabuľky keď majú za sebou 2 výhry nad Šaľou a Piešťanami a remízu s D . Stredou. Tabuľka doteraz nebola vydaná.. Účasť v Považskej lige medzi špičkovými družstvami,  doteraz  je bez víťazstva. Družstvu sa venuje tréner Tibor Čepec  s veľkým úsilím napriek doliečovanému zraneniu .Problém je s dochádzkou na tréningy.

Družstvo ml. žiačok:

Najmladší účastník súťaže ,keď za družstvo hrá v základnej zostave polovica dievčat ktoré by ešte mohli hrať za prípravku Sú zatiaľ bez výhry, ale poctivo trénujú pod vedením mladého trénera  Juraja Šramla. Pokroky sú vidieť a veríme, že sa dočkáme i nejakého víťazstva.

Výbor  si váži ,že traja tréneri /Žáčik, T. Čepec, Šramel/ si zvyšujú v tomto období terajšiu trénerskú licenciu C na licenciu B.

Pridaj komentár